2. razpisni rok za sofinanciranje programov mobilnosti v okviru programa Erasmus+

Spoštovani študentje!

Obveščamo vas, da smo objavili 2. razpisni rok za sofinanciranje mobilnosti študentov z namenom študija v tujini v programu Erasmus+ za študij v študijskem letu 2021/2022.

Študijske izmenjave se lahko udeležite na partnerski univerzi v eni izmed držav EU, Veliki Britaniji, Islandiji, Norveški, Turčiji, Severni Makedoniji ali Srbiji.

Več informacij o prijavnem postopku in aktualnem razpisu dobite na tej povezavi.

Rok za prijavo ni določen. Na Univerzi v Mariboru bomo sprejemali prijave do zapolnitve mest oz. porabe sredstev.

BODITE SPROTI OBVEŠČENI!

Vse aktualne informacije v zvezi z Erasmus izmenjavo študentov, praksah v tujini, poletnih šolah in tudi informacij o vseh preostalih možnostih mednarodnih izmenjav, bomo objavljali v Erasmus novicah. Na njih se lahko naročite na tej povezavi.

Opogumi se in se prijavi na Erasmus+ študijsko izmenjavo!

Zapolni svoj svet!

Mednarodna pisarna Univerze v Mariboru