Pripravljalni tečaj za mednarodna izpita iz poslovne angleščine: BEC Vantage in BEC Higher

Inštitut za jezike in tuje poslovne jezike - IJTPJ

Katedra za tuje poslovne jezike

Vabimo Vas na pripravljalni tečaj za mednarodna izpita iz poslovne angleščine:

BEC Vantage in BEC Higher

Za vse, ki razmišljate o študiju, zaposlitvi ali poslovnih stikih s tujino, je mednarodno veljavno potrdilo o znanju tujega jezika nujno. Uspešno opravljen mednarodni izpit iz poslovne angleščine vam lahko odpre marsikatera vrata. Izpita sta po vsem svetu priznana in cenjena kot kakovostno dokazilo o znanju poslovne angleščine. Tudi vse več  slovenskih podjetij ju priznava kot dokazilo o znanju angleškega jezika.

Začetek tečaja: ponedeljek, 5.11. 2018, ob 17. uri

na Ekonomsko poslovni fakulteti, Univerze v Mariboru,

Razlagova 14, v predavalnici 3.2.

Več informacij o posameznih izpitih, stopnjah zahtevnosti, rokih in cenah ter vzorčne primere lahko poiščete na spletnih straneh:

www.britishcouncil.si in www.cambridgeesol.org/exams/

20-urni pripravljalni seminar za BEC izpite je namenjen vsem, ki že dobro obvladajo angleški jezik, odpravili pa bi radi le določene pomanjkljivosti ter dopolnili svoje znanje s področja poslovnega jezika in korespondence.

Cena pripravljalnega seminarja znaša € 140 z DDV.

Informacije in obvezne prijave:

Katedra za tuje poslovne jezike, UM-EPF Maribor

Tatjana Koropec, prof., tel. 22 90 222 (tatjana.koropec@mb.si)