Informativni dnevi na UM

Univerza v Mariboru pripravlja v petek, 9. februarja, med 11.30 in 14. uro na rektoratu Univerze v Mariboru (Trstenjakova in Podreccina dvorana) že tradicionalni dogodek z naslovom »Ustvari si prihodnost – kaj je dobro vedeti pred izbiro študija?«.

Kot vsako leto je dogodek načrtovan za čas, ko ste bodoči študenti zaključili z obiski fakultet, tj. po 11. uri. Namen dogodka je bodoče študente seznaniti s čim več informacijami, povezanimi z izbiro študija na naši univerzi. Aktivnosti dogodka so povezane z vsebino informativnih dni, tako kot vsako leto do sedaj bo v Podreccini dvorani potekal »sejemski del«, na katerem se bodo predstavile nekatere dislocirane fakultete UM, Visokošolsko prijavno-informacijska služba UM, Študentski domovi Maribor, Služba za mednarodno sodelovanje UM, Univerzitetna knjižnica Maribor, Društvo študentov invalidov Slovenije, Študentski svet UM in Karierni center UM. Istočasno pa bodo v Trstenjakovi dvorani potekala kratka predavanja, katerih namen je bodočim študentom podati kratke, a ključne onformacije o vsebinah, ki jih v teh dneh najbolj zanimajo. Podrobnejša vsebina in program dogodka sta razvidna iz letaka v prilogi, prav tako so informacije objavljene tudi na spletni strani www.um.si.