Razpis za študij v tujini za leto 2020/21 - Erasmus+

Spoštovani študentke, študenti,

Obveščamo vas, da je objavljen  Razpis za sofinanciranje mobilnosti študentov z namenom študija v tujini v programu ERASMUS+ v programskih državah za študijsko leto 2020/2021.

Prvo prijavo (obrazec 1) za študij v tujini v zimskem in/ali v letnem semestru štud. leta 2020/21 oddate v Službo za mednarodno sodelovanje do 15.3. 2020! Predlagamo vam, da vpišete vse tri prioritete oz. partnerske univerze, kjer bi želeli opravljati semestrski ali celoletni študij.

Obvestilo o tem, kjer ste bili izbrani,  boste prejeli po elektronski pošti do 19.3. 2020!

Na spletno stran UM https://aips.um.si/StudentsExchange.asp se je potrebno prijaviti do 31.3. 2020, ko boste prejeli obvestilo s strani Službe za mednarodno sodelovanje o izbrani destinaciji (do 19.3. 2020) po izpeljanem selekcijskem postopku na ravni fakultete.

V mesecu marcu bo organiziran drugi informativni sestanek (prostor in ura bosta naknadno določena), kjer vas bomo seznanili z vsemi podrobnosti, ki zadevajo urejanje vseh formalnih postopkov na ravni fakultete, Univerze v mariboru in tujih partnerskih institucij!

Lepo pozdravljeni,
Služba za mednarodno sodelovanje