Tutorji

Tutorji študenti smo ekipa enajstih študentov najmanj drugega letnika Ekonomsko-poslovne fakultete, ki nas druži želja po pomoči študentom prvega letnika. Študentom smo na voljo v času tutorskih ur na Razlagovi 20, v tutorskem prostoru in po elektronski pošti.

Ponujamo vprašanja na odgovore, kot so: 

  • Kje je predavalnica, kabinet ….?

  • Kdaj se moram prijaviti na izpit?

  • Kako se naučiti določeno snov?

  • Kje lahko kupim študentske bone?

Namen tutorskega sistema:

  • olajšati študentom prvega letnika vključevanje v univerzitetno okolje;

  • usmerjati študente skozi študij in jim svetovati pri reševanju problemov, ki se pojavljajo v času prvega leta študija;

  • izboljšati študijske rezultate, povečati prehodnost študentov in izboljšati kakovost študija;

Naloge tutorja študenta so:

  • nudi pomoč študentom prvega letnika pri njihovem študiju v prvem letniku;

  • posredovanje študijskih in obštudijskih informacij;

  • svetovanje pri problemih, ki so vezani na študij;

  • reševanje morebitnih težav vezanih na študij.

Kje nas najdete

Tutorske ure so vsak PONEDELJEK med 08.00 in 13.00 na Razlagovi 20

Ime in priimekE-pošta NazivSkupina Tutorska ura
Nina Krel nina.krel@student.um.si  Koordinatorka tutorjev -
Monika Strauss monika.strauss@student.um.si  Pomočnica koordinatorke  A3
Pika Cvikl pika.cvikl@student.um.si  Študent tutor A1

Ponedeljek, 08.00 - 9.00

Karin Šteiner karin.steiner@student.um.si  Študent tutor A2

Ponedeljek, 10.00 - 11.00

Helena Cenc helena.cenc@student.um.si  Študent tutor A3Ponedeljek, 09.00 - 10.00
Alja Polner  alja.polner@student.um.si  Študent tutor A4 Ponedeljek, 09.00 - 10.00
Klemen Zapečnik klemen.zapecnik@studeent.um.si  Študent tutor N1 Ponedeljek, 12.00 - 13.00 
Ajda Habjanič ajda.habjanic@student.um.si  Študent tutor A5 Ponedeljek, 12.00 - 13.00
Alan Batagelj alan.batagelj@student.um.si  Študent tutor A6Ponedeljek, 11.00 - 12.00
Sebastijan Farkaš sebastijan.farkas@student.um.si  Študent tutor A7Ponedeljek, 8.00 - 9.00
Katarina Žerdin katarina.zerdin@student.um.si  Študent tutor A8Ponedeljek, 9.00 - 10.00
Tom Polšak tom.polsak@student.um.si  Študent tutor A8Ponedeljek, 10.00 - 11.00 
Sara Črešniksara.cresnik@student.um.si Študent tutorN2Ponedeljek, 11.00 - 12.00


Tutorka za študente s posebnim statusom je Ajda Habjanič , področje mednarodnih izmenjav pokriva Klemen Zapečnik, Monika Strauss pa je tutorka za podiplomski študij.