Strokovna ekskurzija katedre za marketing - 22. Golden Drum

Študenti,

Katedra za marketing Ekonomsko-poslovne fakultete vabi na strokovno ekskurzijo na kateri bomo obiskali mednarodni oglaševalski festival Golden Drum, ki bo potekal od 13. do 16. oktobra 2015 v Portorožu.
Več o festivalu

Festival tudi v svoji 22. izvedbi ponuja izvrsten program, ki ga tudi letos soustvarjajo največje svetovne oglaševalske agencije in med drugim tudi dobitnica prestižne nagrade Golden Rose za agencijo leta 2014 - agencija VOSKHOD.
Poleg izvrstnih govorcev in zanimivh predavanj pa na festivalu poteka tudi vzporedni tekmovalni del, kjer bomo lahko videli najboljša dela oglaševalcev in izjemen družabni del, katerega krona so nepozabne zabave.
Več o programu

Katedra za marketing je v sodelovanju s Slovensko oglaševalsko zbornico za študente Ekonomsko-poslovne fakultete pripravila dve odlični ponudbi:

1. Golden EPF*
    Kotizacija za udeležbo na celotnem festivalu (13.10. - 16.10.):
    - 50 EUR + DDV ob udeležbi do 10 - 20 študentov.
    - 50 EUR z DDV ob udeležbi 21 ali več študentov.
  2. Golden Drum odprta vrata
    Kotizacija za udeležbo v torek 13.10. in v sredo 14.10.:
    - BREZPLAČNA ,

Prijave na festival in ponudbo za katero se odločate pošljite na e-naslov: domen.malc@um.si

Glede na izkazan interes bomo organizirali tudi prevoz (cca. 50 EUR/osebo) in nočitev z zajtrkom (cca. 24 EUR/noč).

*Cene so vezane na število študentov, ki se udeležijo celotnega festivala